مجله مستربوک

بهترین بردگیم ها

بهترین بردگیم ها را بر اساس سبک بازی، کیفیت قطعات، محبوبیت آنها در بین بازیکنان و بسیاری از فاکتورهای دیگر مشخص می کنند. در مجموعه مستربوک شرایط خرید بهترین بردگیم های جهان و همچنین جذاب ترین بردگیم های ایرانی را به دست می آورید، با پرداخت هزینه مقرون به صرفه می ‌توانید اقدام به خرید انواع بردگیم کنید.

بررسی بهترین بردگیم ها

در این روزگار پر مشغله همه اعضای خانواده در فضای مجازی و گوشی های هوشمند غرق شده اند و فرصت مناسبی برای وقت گذراندن افراد خانواده با یکدیگر نیست. به همین جهت استفاده از انواع بردگیم های معروف یک راه حل کاربردی به شمار می رود تا اعضای خانواده و حتی دوستان بتوانند ساعاتی در کنار یکدیگر به شادی سپری کنند.اگر برای شما سوال به وجود آمد که بردگیم چیست؟ باید بگویم که بردگیم در واقع همان بازی های رومیزی است که به شکل تعاملی استراتژیک، جنگی، سرگرمی و مدل های مختلف دیگر ارائه می گردد. افراد با توجه به هدف بازی می توانند چند ساعت هیجان انگیز را در کنار یکدیگر بگذرانند.شناخت بهترین بردگیم ها این امکان را به شما می ‌دهد که متناسب با سلیقه شخصی خود و اعضای خانواده و دوستان بهترین ها را خریداری کرده، تا بتوانید در روزهای تعطیل و پایان هفته و ساعات پایانی شب از این بازی ها استفاده کنید.

انواع برد گیم

انواع بردگیم از لحاظ محل ساخت

بردگیم ها از لحاظ کشورهای تولید کننده به دو دسته بندی کلی تقسیم می شوند که شناخت بهترین های هر کدام به شما کمک می کند تا محصولاتی با کیفیت تهیه کنید مانند:

بهترین بردگیم های ایرانی

هنگامی که برای خرید بردگیم ایرانی مراجعه می کنید، با لیست بلند بالایی از بهترین بردگیم های ایرانی مواجه می شوید. در هنگام انتخاب باید به عواملی مانند سن افراد، سبک بازی، تعداد نفرات و مواردی از این قبیل را مدنظر قرار بدهید.

بهترین بردگیم های خارجی

درصورتیکه برای خرید بردگیم خارجی به مراکز فروش مراجعه کنید، با چندین لیست بلند بالا از بهترین بردگیم های خارجی مواجه می شوید. در هنگام انتخاب بردگیم های خارجی علاوه بر نکات مهمی مانند سن افراد، سبک بازی، تعداد نفرات باید قیمت بردگیم را نیز مدنظر قرار بدهید. چرا که این محصولات وارداتی بوده و هزینه های آنها به نسبت به نمونه های داخلی بیشتر است.

معرفی بهترین بردگیم ها

با مراجعه به مراکز فروش معتبر مانند فروشگاه آنلاین نوشت افزار مستربوک با تنوع بالایی از بهترین بردگیم ها مواجه می شوید. در صورت شناخت بردگیم ها و مناسب بودن برای رده های سنی حق انتخاب های بهتری به دست می آورید که در نهایت از بازی با بردگیم حس خوبی بگیرید. گاهی اوقات قیمت بردگیم می تواند بر روی انتخاب های ما تأثیر بگذارد، پس بهتر است چندین دسته بندی از بردگیم ها را بشناسید، تا متناسب با بودجه خود بتوانید از بهترین بردگیم ها استفاده کنید. در این بخش به معرفی بهترین بردگیم ها از لحاظ نحوه بازی و شرایط مختلف دیگر می پردازیم:

بهترین بردگیم های دونفره

بازی های رومیزی عالی زیادی وجود دارند که برای دو نفر مناسب هستند، شناخت این بازی ها به شما کمک می ‌کند تا اوقات فراغت خود را به جذاب ترین شکل ممکن سپری کنید. از مهمترین آنها می توان به چند مورد ذیل اشاره کرد:

 •  بازی شهرهای گمشده
 •  بازی مونوپولی
 •   بازی پاندمیک
 •  بازی فکری پچ وورک

بهترین بردگیم های دورهمی

هنگامی که به دنبال یافتن بهترین بردگیم ها هستید، ممکن است با نام بردگیم خانوادگی هم مواجه شوید. در حال حاضر بهترین بردگیم های دورهمی که برای خانواده ها طراحی شده بسیار زیاد بوده و با کمی گشت و گزار می توانید نمونه های متعددی از این بازی ها را پیدا کنید مانند:

بازی گلوبز Gloobz با حضور بچه ها

 • بردگیم اسم فامیل
 • بردگیم استوژیت یا Dixit
 • بردگیم شب مافیا
 • بردگیم جیپور یا جایپور (Jaipur)

بردگیم دورهمی

بهترین بردگیم های استراتژیک

سبک استراتژیک جزء قدیمی ترین سبک های بازی رومیزی است که همیشه جذابیت خود را حفظ کرده است و در حال حاضر از بهترین بردگیم های دنیا با این سبک طراحی شده اند. یکی از مهم‌ترین آنها شامل موارد ذیل است:

 • بردگیم استراتژیک رکب
 • بردگیم کریدور
 • بردگیم بلاک آس
 • بردگیم اتللو
 • بردگیم آرشیتکت

بهترین بردگیم های مناسب کودکان

در حال حاضر کودکان به شدت در دنیای مجازی غرق شده اند، شرکت های فعال در زمینه بردگیم تلاش می ‌کنند تا با ارائه بهترین بردگیم های مناسب کودکان آنها را از دنیای مجازی خارج کرده و در دنیای واقعی با چالش های هیجان انگیز مواجه کنند. با بررسی لیست کامل بهترین بردگیم های جهان حتماً به چند مورد از بردگیم های کاربردی برای کودکان هم دست پیدا می کنید. در ادامه به چند مورد مهم آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • بردگیم نمیریه
 • بردگیم رام ودیس
 • بردگیم نیکیماک
 • بردگیم پایاپای
 • بردگیم دکتر اکتشاف

بهترین بردگم های مناسب کودکان

بهترین بردگیم ایرانی مناسب کودکان

شناخت بهترین بردگیم های جهان خوب است؛ اما انتخاب بهترین بردگیم ایرانی مناسب کودکان به دلیل یکی بودن فرهنگ بازی ها کاربرد بیشتری دارد. به همین دلیل استفاده کردن از چند بردگیم ایرانی برای بچه ها تأثیرات مثبت بیشتری بر روی آنها می گذارد. در ادامه به چند مورد آن می پردازیم:

بازی فکری شاه، دزد و وزیر

در این بازی از بازی قدیمی شاه، دزد و وزیر و جلاد الهام گرفته شده و به صورت کارتی طراحی شده است که حتماً باید چهار نفر در بازی حضور داشته باشند، تا بچه ها و اوقات فراغت هیجان انگیزی داشته باشند.

بازی شوان

بازی فکری شوان کاملا ایرانی بوده و برای تقویت مهارت های تصمیم گیری فردی این کودک طراحی شده است. این بازی علاوه بر فراهم کردن یک فضای فکری صمیمانه یک مهارت بسیار مهم و ضروری برای تصمیم گیری در آینده را نیز به کودک یاد می دهد.

بازی ارچین

بازی رومیزی ارچین دو نفره بوده و برای بچه های از ۶ سال به بالا طراحی شده است که در آن ژانر استراتژیک و سرگرمی قرار دارد، این بازی با کمک مهره ها انجام می شود.

بازی حامی ایمنی

حامی ایمنی یک بازی همکاری مشترک است که در آن دو تا چهار نفر می توانند شرکت کنند و برای رده سنی ۷ تا ۱۰ سال طراحی شده است که کودکان در آن تعامل و همکاری را یاد می گیرند.

بهترین بردگیم های ارزان را از کجا بخریم ؟

یکی از مشکلات بسیار مهمی که در هنگام خرید بهترین بردگیم ها وجود دارد، قیمت عرضه این محصولات در بازار است که با تنوع بالایی از قیمت مواجه می شوید. در چنین شرایطی خریدار دچار سردرگمی می شود که بهترین بردگیم های ارزان را از کجا بخرد.معمولاً در مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه امکان دسترسی به جذاب ترین بردگیم های ایرانی و همچنین بردگیم های خارجی فراهم می گردد، با قیمت مناسب تری ارائه می شوند. زیرا این مراکز به عنوان یک پل ارتباطی بین تولید کنندگان و خریداران نهایی عمل می کنند. مجموعه مستر بوک جزء بهترین مراکز فعال در این زمینه است که توانسته است خدمات فوق حرفه ای ارائه کند و شرایط خرید انواع بردگیم برای گروه های سنی مختلف و سلیقه های متفاوت را به آسان ترین شکل ممکن فراهم کرده است.

سوالات متداول

آیا خرید بردگیم های خانوادگی مفید است؟

خرید بردگیم های خانوادگی برای دورهمی های بیشتر و تقویت هوش هیجانی و همچنین برقراری ارتباط عمیق‌تر بین اعضای خانواده ضرورت دارد

نکات مهم در خرید بردگی برای کودکان چیست؟

توجه به رده سنی کودکان و سلیقه آنها در انتخاب سبک بازی اهمیت دارد.

آیا بردگیم های دونفره جذاب وجود دارد؟

با مراجعه به مراکز معتبر مانند مستربوک امکان خرید بهترین بردگیم های دو نفره را هم به دست می آورید.

جذاب ترین بردگیم های ایرانی کدامند؟

برای انتخاب جذاب ترین بردگیم های ایرانی نمی ‌توان به راحتی پاسخ داد؛ چرا که سلیقه های اشخاص با یکدیگر متفاوت است. اما می ‌توانید به وبسایت مستربوک مراجعه کرده و بهترین های موجود در بازار را مشاهده کنید.

بهترین بردگیم های سبک جنگی کدامند؟

بردگیم های جنگی بسیار پرطرفدار بوده و هم در بین بردگیم های خارجی و هم در بردگیم های ایرانی این سبک وجود دارد که می توان به بازی ریسک، بازی رکب بازی و ممیور ۴۴ اشاره کرد.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *