قوانین و مقررات

۱) تمامی محصولات ارائه شده توسط لوازم تحریر فانتزی مستربوک پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

۲) کلیه محصولات به‌صورت نو عرضه می گردد و مستربوک به هیچ عنوان محصول دست دومی توزیع نمی‌کند.

قوانین و مقررات خرید متسربوک

۳) کلیه محصولات عرضه شده در سایت مستربوک دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان محصولات فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

۴) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال مستربوک کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

۵) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان مستربوک استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

۶) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت ۱۸ روز کاری بعد و بعد از ساعت ۱۸ دو روز کاری بعد ارسال می شود.

۷) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران مستربوک را در جریان بگذارید.

۸) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن محصول، تغییر تعداد و یا جا به جایی محصول خریداری شده با محصولات دیگری نیست .

۹) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا ۲ ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت ۹ صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)

۱۰) پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود!

۱۱) ثبت نام در سایت مستربوک به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها می باشد .

۱۲) ثبت نام در سایت مستربوک و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت با آگاهی بر منشور سیاست حریم خصوصی مستربوک می باشد.