ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

بازی كولاژ

10029004

160,000 تومان

15,000 تومان تخفیف

145,000 تومان

15,000 تومان تخفیف

توضیح

معرفی بازی کولاژ:


برگرفته از بازی جذاب Leg Los

می تونین چیزی رو که تو فکرتونه، با چند تا خط و دایره بیان کنین؟! یه حلزون یا یه قاشق... یه کامپیوتر یا یه چترباز... سوژه، هر چی که میخواد، باشه... باید در عرضِ چند ثانیه، جادو کنین و یه اثرِ هنری خلق کنین... فقط لطفاً اثرتون رو طوری خلق کنین که بقیه ی بازیکن ها با دیدنش، بتونن فوراً سوژه ای رو که تو ذهن شماست، حدس بزنن! امّا اگه حلزونِ شما، بیش تر شبیهِ رادیو از آب در اومد، چی؟! اصلاً اگه میله ها (خط ها) و دیسک هایی (دایره) که در اختیارتونه، تموم شد و هیچ تصویری هم از توش در نیومد، چی؟! خونسرد باشین! مینی مالیستِ درونِ تون رو بیدار کنین و به کار بگیرین!... گرفتین داستان چیه؟ خوبه... پس لِگ لاس که یعنی شروووع... کن!
باید خیلی سریع عمل کنین و با استفاده از میله ها و دیسک ها و البته با استفاده از جادوی ذهنِ تون، تصویرهای کاملاً‌ قابل تشخیص به وجود بیارین... امّا حواس تون باشه که تو استفاده از مصالح با ارزش و کمیاب تون، صرفه جویی هم بکنین. بقیه بازیکن ها سعی می کنن حدس بزنن که شاهکاری که شما طرّاحی کردید، چیه و کلمه ی موردِ نظر رو حدس می زنن... خلاصه که اگه ذهنِ خلّاقی داشته باشین و طرّاحی تون خوب باشه و سرعتِ عملِ تون بالا باشه و حدس هاتون رو هم با چشمِ باز و حواسِ جمع بزنین، احتمالاً هیچی نمی تونه جلوی برنده شدن تون رو بگیره...!


* داستان و هدف بازی: خلاقیت خود را به کار انداخته و با استفاده از دیسک‌های کوچک و بزرگ و میله‌های بلند و کوتاه، تصاویرِ مختلف را بسازید! هم کسانی که خوب تصویر می‌سازند، امتیاز می‌گیرند و هم کسانی که تصاویر ساخته شده را درست تشخیص می‌دهند...

* ویژگی‌ها: سرشار از خلاقیت و ایده‌های ناب تصویری، در عین سادگی 

* پیشنهادی بی نظیر برای جمع‌های دوستانه و خانوادگی

* کارکردهای آموزشی: افزایش خلاقیت ذهنی و انتزاعی 

* تقویت نگاه و دید متفاوت به اشیاء و اشکال هندسی

 

 

آموزش بازی کولاژ:


بازی فکری کولاژ محصولی از نهالک می باشد کولاژ یا کلاژ روشی در تولید آثار تجسمی است که در آن مصالح و مواد مختلف را کنار هم می چینند و آثار هنری خلق میکنند. در این بازی باید فقط در عرض چند ثانیه با چند تکه چوب کلاژ کوچولو خلق کنین تا بقیه ی بازیکنان تشخیص بدهند منظورتان خلق چه چیزی است. البته هیچ بعید نیست بخواهید تیر بکشید و شبیه پرچم شود یا برای درست کردن تصاویر قطعه کم بیاورید ؟ اما نگران نباشد ! کافیست هنرمند مینیمالیست درون خودتان را بیدار کنید و از موادی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید ! این بازی برای گروه سنی ۸ سال به بالا، تعداد ۳ تا ۶ بازیکن و مدت زمان ۳۰ دقیقه مناسب است.

 

محتویات بسته:

·      ۹۲ کاشی تصویری

·      ۱ صفحه نمایش

·      ۱ صفحه امتیاز

·      ۱ ساعت شنی دو دیقه ای

·      ۱ نوار افزونه

·      ۴ دایره بزرگ

·      ۸ دایره کوچک

·      ۷ چوب بلند

·      ۱۴ چوب کوتاه

·      ۲۰ کاشی عدد

·      ۶۰ مکعب گمانه زنی

·      دفترچه راهنما

·     

 

محصولی از گروه تولیدی نهالک


فروشگاه آنلاین کتاب مستربوک

ویژگی‌ها

جنس کارتی
رده سنی +8
کشور سازنده ایران
وزن 270 گرم
نوع بازی کارتی
خطر بلعيدن دارد
تعداد بازيکن 3 تا 6 نفر
مدت زمان بازی کمتر از ۳۰ دقیقه
محتويات بسته کارت و مهره

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده